OPATENTOWANE BIOAKTYWNE SKŁADNIKI

OPATENTOWANE SUROWCE BIOAKTYWNE

Opatentowane surowce bioaktywne stanowią najwyższej jakości standard surowców do produkcji preparatów odżywczych na stawy lub innych suplementów diety. Są uzyskiwane w procesie tzw. full tracebility, w którym każdy krok procesu produkcji jest odrębnie i starannie monitorowany w celu osiągnięcia maksymalnej czystości surowca, nienaruszenia jego podstawowej struktury i wysokiej biodostępności dla organizmu.

Takie surowce do odżywiania stawów potrafi wyprodukować tylko niewielu znanych na świecie producentów. Ich cena jest 3-5 razy wyższa od ceny tanich, nieopatentowanych surowców powszechnie stosowanych w preparatach odżywczych na stawy przez większość producentów. Ze względu na swoją jakość, bezpieczeństwo i wysoką biodostępność surowce te są często wykorzystywane do międzynarodowych badań medycznych.

Preparaty z serii GelaVis Premium Quality są wyprodukowane wyłącznie z opatentowanych surowców.

Potrzebujesz rady? Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji w dni powszednie od 9:00 do 17:00 pod numerem telefonu + +48 735 928 546

Preparaty odżywcze na stawy nie wystarczą do rozwiązania wszystkich problemów

Mimo wciąż rosnącej liczby dowodów, potwierdzających pozytywne działania wysokiej jakości substancji czynnych, zawartych w preparatach odżywczych na stawy, pozostaje kwestią bezsporną, że wiele poważniejszych stanów, kontuzji lub chorób przewlekłych należy rozwiązywa bardziej efektywnymi sposobami.

Do leczenia bardziej zaawansowanych stadiów osteoartrozy poszczególnych stawów można skutecznie wykorzystać wiskosuplementację miejscową podawaną w zastrzykach dostawowych takich jak preparat RenehaVis. Natomiast wleczeniu ostrych urazów lub przewlekłych dolegliwościach w obrębie tkanki włóknistej ścięgien i więzadeł preparaty zawierające STABHA – SportVis i TendoVis.

Opinie użytkowników preparatów rodziny GelaVis