POŁĄCZENIE PREPARATÓW ODŻYWCZYCH NA STAWY Z INNYMI METODAMI

Jeśli chcemy być stale zdrowi lub przynajmniej mniej chorzy, idealnym rozwiązaniem jest łączne stosowanie preparatów odżywiających stawy z innymi metodami leczenia i profilaktyki na co składają się takie działania jak:

  1. Codzienna dieta z ograniczeniem substancji postrzeganych przez organizm jako toksyny
  2. Zmniejszenie nadwagi (każdy kilogram odgrywa ważną rolę!)
  3. Ćwiczenia – przede wszystkim ćwiczenia aerobowe (1 godzina dzienne, wystarczy też szybszy chód)
  4. Stretching (rozciąganie i relaksacja) stawów, więzadeł i mięśni
  5. Rehabilitacja
  6. Wiskosuplementacja miejscowa (zastrzyki RenehaVis) przy osteoartrozie artrozie (staw kolanowy, biodrowy, ramienny)
  7. Podawani STABHA (SportVis, TendoVis) przy chorobach typu: łokieć tenisisty, tendinopatia ścięgna Achillesa, tendinopatia stożka rotatorów w okolicach stawu ramieniowego, naruszenie więzadeł w kostce w przebiegu skręcenia stawu skokowego
  8. Konsultacja ze specjalistą (ortopeda, reumatolog, fizjoterapeuta, dietetyk)

Potrzebujesz rady? Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji w dni powszednie od 9:00 do 17:00 pod numerem telefonu +48 735 928 546

Preparaty odżywcze na stawy nie wystarczą do rozwiązania wszystkich problemów

Mimo wciąż rosnącej liczby dowodów, potwierdzających pozytywne działania wysokiej jakości substancji czynnych, zawartych w preparatach odżywczych na stawy, pozostaje kwestią bezsporną, że wiele poważniejszych stanów, kontuzji lub chorób przewlekłych należy rozwiązywać bardziej efektywnymi sposobami.

Do leczenia bardziej zaawansowanych stadiów osteoartrozy poszczególnych stawów można skutecznie wykorzystać wiskosuplementację miejscową podawaną w zastrzykach dostawowych takich jak preparat RenehaVis. Natomiast wleczeniu ostrych urazów lub przewlekłych dolegliwościach w obrębie tkanki włóknistej ścięgien i więzadeł preparaty zawierające STABHA – SportVis i TendoVis.

Opinie użytkowników preparatów rodziny GelaVis